Contacts delim LV delim RU delim DE delim EN
EKO vate

   EKO vate ir kvalitatīvs, elpojošs siltumizolējošs celtniecības materiāls, ko izmanto dzīvojamo un rūpniecisko ēku siltināšanai, precīzāk, māju sienu, griestu un grīdu siltināšanai. Materiāls ir izgatavots no makulatūras un tā ekoloģiski tīro īpašību dēļ to dēvē par ekovati. Materiāls atbilst visām mūsdienu tehniskajām prasībām, tas tiek ieklāts ar sauso vai mitro iepūšanas metodi ar speciāla iestrādes aparāta palīdzību, kas nodrošina vienlaidus klājumu bez šuvēm, nenosiltinātām iedobēm uc.

   EKO vate ir efektīvs siltinātājs (λ= 0.039-0.041W/mK). Eko vates izcilās siltumizolējošās īpašības nodrošina produkta izejmateriāls – dabīgā koka šķiedra, veidojot produktu vieglu, ar sīkgraudainu struktūru un augstu gaisa ietilpību. Eko vate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas precīzi un efektīvi, neatstājot ne milimetru šķirbu kā akmens un stikla vate. Eko vate kā produkts ir draudzīgs arī uz atklātu virsmu, saskaroties pasargās jūs no niezes un nodrošinās augstu siltumnoturību.

   Ēkās, kas ir siltinātas ar ekovati, nav nepieciešamas lietot celtniecības plēves, lai novadītu kondensātu, jo ekovatei piemīt dabīga mitruma regulācija.