Contacts delim LV delim RU delim DE delim EN
Konstruēšana un dizains

   Uzņēmums katram pasūtījumam garantējam individuālu pieeju. Ja jums ir ideja, mēs jūsu ideju vizualizēsim, saskaņosim rasējumus un realizēsim funkcionālu un vizuāli estētisku metālapstrādes produktu. Savukārt ja jums jau ir detalizēti metālapstrādes produkta rasējumi, mēs vadoties pēc jūsu iesniegtajiem rasējumiem izgatavosim jūsu prasībām atbilstošu metālapstrādes produktu. 

   Mūsu darbības virziens ir standartizētu un nestandarta metāl konstrukciju projektēšana un izgatavošana no melnā, krāsainā un nerūsējošā metāla. Uzņēmums izpilda visdažādākos pasūtījumus kombinētu metāla konstrukciju izgatavošanā. Mēs nodrošinām pilnu metāla sagatavju apstrādes ciklu – griešana, štancēšana, metāla lokšņu locīšana, metināšana, slīpēšana, frēzēšana un virpošana detaļām, kā arī tehnoloģiskā aprīkojuma (presformu, štanču) izgatavošanu. 

   Projektējam un ražojam būvkonstrukcijas, kāpnes, kāpņu margas, metāla žogus, metāla konteinerus, pārtikas rūpniecības, ražošanas, transporta un mežizstrādes, lauksaimniecības tehnikas detaļas, kā arī veicam to restaurāciju.