Contacts delim LV delim RU delim DE delim EN
Mīksto putu poliuretāna segums

Atvērto poru mīkstais putu poliuretāns

   Tas tiek ražots, izmantojot eksotermisko reakciju starp diviem komponentiem - poliolu un izocianātu. Reakcijas nobeigumā putas sāk saistīties un sacietēt. Ar speciālu pistoli tiek uzklāta tieši uz pamatnes uzsmidzinot. Iegūtais materiāls nepārtraukti un vienmērīgi sadalās virsmā, tam nav šuvju un spraugu, kas savukārt izslēdz t.s. aukstuma tiltiņu rašanos. Uzsmidzināmais atvērto poru poliuretāns ir ideāls risinājums privātajā sektorā visdažādākajām virsmām un formām, jo šis materiāls pielāgojas jebkādas virsmas ģeometrijai, neveidojot spraugas. Tam ir 5 lielāks izplešanās koeficients, kā cieto poru putu poliuretānam.

   Sistēmas izmantošanas metode ir vairāk tendēta iekšējai izolācijai. Salīdzinājums ar tradicionālām jumtu un sienu izolācijas metodēm, Atvērto poru mīkstais putu poliuretānam ir nedaudz līdzīgi zema siltumvadītspējas rādītāji ar akmens vati un līdzīgiem izolācijas materiāliem. Bet tieši salaidumu vietu neesamības dēļ Poliuretāna smidzināšanas sistēma ir efektīvāks ražošanas izmaksu ziņā un ar tikpat biezu izolācijas kārtu tam ir daudz mazāka siltumvadītspēja.

Izolācija grūti pieejamās vietās – izolēšanas process ar šķidru materiālu paredz, ka jebkādas problemātiskas un grūti pieejamas vietas ir iespējams izolēt bez liekām raizēm – nav vajadzīga darbietilpīga griešana un pielāgošana.

Lieliska adhēzija pie pamatnes – sistēma pielāgojas izolējamajam materiālam, kā „otrā āda”, tā ir izmantojama praktiski visās virsmās, piemēram, viļņota cementa virsma, profilēts metāls vai koka dēlis.

Pagarinās ekspluatācijas ilgums - materiāls ir mīksts, izturīgs putu poliuretāns ar vaļējām šūnām, kas uzlabo ēkas konstrukciju un pagarina tās ekspluatācijas laiku. Ātra uzklāšana - labvēlīgos apstākļos pieredzējusi brigāde vienas dienas laikā var izolēt vairāk nekā 800 kvadrātmetrus virsmas.

Ēku komforta līmeņa paaugstināšana – ar putu poliuretāna sistēmas izolēto māju iedzīvotāji novēro telpas iekšējā mikroklimata uzlabošanos. Materiāla vieglums – vieglais putu poliuretāns nerada ievērojamas papildu slodzes, atšķirībā no slēgtu poru cietā putu poliuretāna, nav paredzēts, lai par virsmu varētu staigāt.