Contacts delim LV delim RU delim DE delim EN
Virsmu aizsardzības pārklājumi

Galvenā priekšrocība, izmantojot Protectapeel produktu ir jūsu laika un izdevumu samazināšana , lai atjaunotu sabojāto pārklājumu, vai nomainot bojāto detaļu virsmu. Produktu var viegli uzklāt ar  standarta aprīkojumu - smidzinātāju vai rullīti. Aizsargpārklājums veido virsmas formas veidā, spēcīgu plastmasas plēves aizsargu kārtu, kas pasargās stikla un plastmasas konstrukcijas no celtniecības piesārņojumu noskrāpējumiem un krāsas traipiem. Aizsargplēve pie  uzstādīšanas un remonta var viegli noņemt, neatstājot nekādas pēdas uz uzklātās virsmas. Produkts ir radīts uz ūdens bāzes, nav veselībai bīstams, un ir augsta izturība pret laika apstākļiem.

Ekonomiskais ieguvums?

Vidējais matemātiskais aprēķins un izmantošanas iegūtais efekts:

Produkta norma no 1 kg. - 4m2

Vidējā produkta cena, par 1 kg. - 16.- euro

Viena m2 cena - 4.- euro

Vienas stundas apjoms - 45 m2

Salīdzinot Protectapeel produktu ar polietilēna plēves izmantošanu, tad aizsargpārklājuma uzklāšana ir līdz 7 reizēm ātrāka, pārklājums pielīp pie visām gludām virsmām, vertikāli un horizontāli. tas samazina darbaspēka izmaksas, pārklājuma biezums ir vismaz 2,5 reizes izturīgāks ( 100 mikroni pret 40 mikroniem ),pārklājums šo raksturlielumu saglabā  līdz 12 mēnešiem. 

Produkta priekšrocības salīdzinājumā ar kvalitātes noraidīšanu un veikto darbu nodošanu

Darba stundas likme ~ 2.65 Euro, uz  1 kv m  tas sastāda 0,058 Euro. Kopējās izmaksas ( materiāls + darbs) par 1 kv.m. sastāda 4.06 Eur.  Stikla paketes PVC logs 1 kv m cena , apmēram ir 75 eiro, aizsargpārklājuma  materiāls sastāda 5,42 % no PVC loga vērtības. Pie bojājumu fiksēšanas,  jums jāmaina bojātā PVC konstrukcija, tās ir  papildus izmaksas par konstrukciju, par darbu nomainot bojātās konstrukcijas, kā arī Iespējamās sankcijas par  termiņu neievērošanu darbiem.